Blog Adminki

Nasze blogi
Obrazek

Blog Adminki

Postprzez Ashley_126 » 8 gru 2016, o 00:12

Kurcze, co to dzisiaj był za dzień :( Dziś dostałam taką dawkę obrażania mnie, wyzywania, naśmiewania, nieszanowania i zawodu na ludziach. Nie spodziewałam się, że można być tak mściwym, podłym, szorstkim, bez uczuć, wrednym i niesprawiedliwym oraz nietolerancyjnym. Nawet przeszło mi przez myśl, żeby nie ufać nikomu i nie doradzać, nie pomagać, bo i tak tego nie docenią, ale teraz wiem, że tylko tym nie warto pomagać, którzy nie udowodnili mi, że są godni mojego zaufania. Bo przecież czemu osoby dore, wrażliwe, kruche, delikatne, ciepłe, czułe miałyby obryać za tamtych. Ale postanowiłam być bardziej ostrożna wobec ludzi. Bo ci, których uważałam za znajomych, kolegów, przyjaciół, zawiedli w oka mgnieniu, nie pamiętając o tym wszystkim dobrym, co nas łączyło. Mało tego, odpłacili złem za dobro z mojej strony. Jest mi teraz tak smutno, tak cholernie przykro, poczułam się jak ścierka do podłogi, gdy to czytałam. Pierwszy raz w życiu nazwano mnie rurą dającą dupy całemu osiedlu :cry: To oczywiście nie prawda, ale autora tych słów to nie obchodziło, tak samo to, że jestem krucha i delikatna i takim osobom powinno się dać samo najlepsze. Był on zwykłym chamem bez szacunku do kobiet. Słyszałam różne rzeczy w kłótniach z ludźmi, ale czegoś takiego nigdy w życiu nie usłyszałam. Poczułam się, jakbym dostała kilka razy w twarz z cudzą satysfakcją. A NIKT!!! nie ma prawa mnie tak nazywać!!! Jestem osobą, która dużo w życiu przeszła i zasługuję na samo dobro. I zdecydowanie należy mi się szacunek. Jestem osobą dobrą, wrażliwą, wartościową, delikatną, uczuciową i takich ludzi się docenia, a nie traktuje jak ścierkę do podłogi. Takich ludzi jest coraz mniej i nie rozumiem ludzi, którzy są na to ślepi, chyba po prostu nie są dobrymi osobami. Szczerze się zdziwiłam, kiedy widziałam, jak na forach ludzie mną pomiatają i traktują niesprawiedliwie, spodziewałam się, że mnie docenią i w trosce o mnie będą mnie wspierać i być dla mnie dobrzy. A jak powiedziałam, że jestem chora i proszę o wyrozumiałość, usłyszałam, że to nie forum psychologiczne i nikt nie będzie znosił moich wybuchów ( borderline ). Nie wiem, czemu teraz w ludziach się bierze tyle podłości, braku uczuć, nietolerancji, braku zrozumienia, szorstkości. Niektórzy pewnie nie dostali tych dobrych cech od rodziców, ale to ich w ogóle nie usprawiedliwia. Przecież można nad sobą pracować i się zmienić, tylko trzeba chcieć, odkryć w sobie to dobro, pomóc drugiemu człowiekowi. A nie dobijać. Każdemu w tych czasach jest ciężko, nie trzeba dodatkowo komuś dowalać. Także smutno mi, to jest za mało powiedziane, jestem kompletnie dobita, zszokowana i totalnie zmęczona psychicznie. Pocieszające jest to, że jak się obudzę rano, to emocje trochę miną, ale wiem, że nadal to będzie we mnie siedzieć. Boję się teraz jak nie wiem, że pogłębi mi się fobia społeczna i moje kontakty z ludźmi będą jeszcze trudniejsze. Kurcze, jakby było mało problemów. Ech, a tak bardzo chciałam wyzdrowieć :( Ale wierzę w siebie i mam tą zaletę, że nikt nie spawi, że poczuję się winna temu, co się stało, nie zaniży mi mojej samooceny ani nie popsuje na długo nastroju. Pomimo tego, co było dziś i wczoraj, rano obudzę się i postaram chociaż wyciągnąć wnioski z tego, co było i wyszukać w tym jakiś pozytywów, bo we wszystkim jakieś są. To by było tyle na dzisiaj, zaraz się kładę, słuchawki w uszy i pełny odpoczynek. Wam też życzę udanej nocy i kolorowych snów :) Do jutra :)

Sonrisa :) (hiszpański)

Zendegi ba to kheyli khobe (perski)

Para se të gjykosh dikë pas tyre të parë të vënë veten në vendin e tij dhe të përpiqet për të kuptuar atë (albański)

Rappelez-vous que, après chaque tempête le soleil sort toujours (francuski)

Lo non me lo dica quanto ti manca, perché non ci sono parole (włoski)

La hajat li kl yawm liakun ealaa dhullika, wa'ana la taleab hadhih alllueba (arabski)

They quietly killing me, dominate my thoughts

Eğer bir dostsun ki, ve bu yüzden gerçekten umurumda değil (turecki)

Em seus olhos você pode ver o desapontamento em, tristeza, perda, esperança, reflexão, profundidade de vida (portugalski)

Tuo minulle iloa ja merkitys (fiński)

Serdecznie zapraszam do dołączenia na moje pozostałe fora :)

Ashley_126
Admin
Admin

jestem: Fajna ;)
lubie: Prezenty :)
uwielbiam: Swoje fora :)

Re: Blog Adminki

Postprzez amadeusz28 » 26 gru 2016, o 16:27

"ma prawa mnie tak nazywać!!! Jestem osobą, która dużo w życiu przeszła i zasługuję na samo dobro. I zdecydowanie należy mi się szacunek. Jestem osobą dobrą, wrażliwą, wartościową, delikatną, uczuciową i takich ludzi się docenia, a nie traktuje jak ścierkę do podłogi. Takich ludzi jest coraz mniej i nie rozumiem ludzi, którzy są na to ślepi, chyba po prostu nie są dobrymi osobami. Szczerze się zdziwiłam, kiedy widziałam, jak na forach ludzie mną pomiatają i traktują niesprawiedliwie, spodziewałam się, że mnie docenią i w trosce o mnie będą mnie wspierać i być dla mnie dobrzy"

Jeste piekna osoba. I masz już kogos kto Cię będzie szanował, doceniał i kochał
amadeusz28
Wijajpi
Wijajpi

jestem: niestety sobą :)
lubie: co w duszy siedzi
uwielbiam: wrazliwych ludz,i dobro

kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Powrót do BLOGI